Detaily půjčky

Home Credit je významná společnost, která patří k nejoblíbenějším nebankovním poskytovatelům úvěrových produktů na českém trhu. Její půjčky vyzkoušely již statisíce tuzemských zákazníků.

Můžete získat půjčku ve výši 10 000 – 200 000,- Kč, která je neúčelová a není vyžadován ani ručitel. Vyřízení půjčky je zdarma a stejně tak je bezplatné i předčasné splacení. Home Credit také umožňuje půjčku do 1 měsíce od vyřízení zrušit. Peníze vám mohou být zaslány na účet nebo si je lze vyzvednout na vybraných pobočkách České pošty.

Home Credit nabízí výhodné pojištění proti neschopnosti splácet. Tento vynikající úvěrový produkt je určený osobám, které mají pravidelný měsíční příjem a chtějí ověřenou půjčku s výhodnými podmínkami a rychlým vyřízením.

Chci si půjčit Chci konsolidovat půjčky

Vyřízení půjčky a potřebné doklady

Pokud máte o tuto půjčku zájem, stačí vyplnit nezávazný kontaktní formulář, který se na těchto stránkách nachází. Po jeho odeslání budete kontaktováni operátorem společnosti Home Credit.

Pro telefonický hovor si připravte občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (cestovní pas, rodný list,…), pokud jste OSVČ nebo zaměstnaná osoba mějte připraveny informace o zaměstnání či podnikání (název podniku, IČO, telefonický kontakt, adresa).

Máte otázky?

Máte další otázky? Přečtete si časté otázky, nebo vyplňte online formulář. Spojí se s vámi zástupce společnosti a vše vám ochotně zodpoví.

Home Credit se chybně píše také jako: Houm Credit, Hom Credit, Home Kredit, Home Kredit, Houmkredit a Hom Kredit.